Sint Joris kampvuur

Sint Joris kampvuur

” Wij hielden afgelopen zaterdag ons Sint Joris kampvuur een week eerder in verband met de RSW op St. Jorisdag (as zondag de 23e). Dit deden we niet in onze kampvuurkuil maar tussen de clubhuizen in het Kolkbos. Dit omdat het oudste clubhuis en een tot ‘ponton’ omgebouwde clubhuis als decor dienden voor een actueel Jorisverhaal. 125 Steyners zagen een Dolfijn en een Bever strijden tegen de broertjes IJzer en Hout van de familie Vreter. Dit had alles te maken met de grote projecten waar wij mee bezig zijn. Er wordt hard gewerkt aan de vervanging van het drijvende clubhuis van de Zeeverkenners en bij de Landtak realiseren we een nieuw clubhuis op de plek van het oudste.”

Verder nog een link naar een leuk stukje over het Sint Joris Kampvuur van afgelopen zaterdag:

https://www.facebook.com/photo?fbid=204673852302578