Vrijheid in Herdenken

Vrijheid in Herdenken

Elk jaar op 4 mei zie je tijdens de Nationale Herdenking op de Dam in Amsterdam tientallen Scouts en Zeekadetten allerlei taken uitvoeren. Je ziet ze onder andere de herdenkingskransen aanreiken, bij de vlaggen staan en speciale gasten begeleiden. Er zijn nog meer taken, waar in totaal 70 scouts voor worden ingezet. Ze komen ieder jaar uit één provincie. In 2023 is de provincie Overijssel aan de beurt.

3 Zeeverkenners van de Steyn mogen dit jaar meehelpen.

Er hadden zich 5 zeeverkenners aangemeld, maar er moest geloot worden, omdat zich in totaal 116 scouts hadden aangemeld. De gelukkigen gaan nog een voorbereidingsweekend en een informatiedag meemaken.Wil je meer weten wat ze allemaal gaan meemaken? Kijk hier.

We wensen de deelnemers een fantastische ervaring!

Zonnig spoor,

Fritz

Geef een reactie